Guest House Salaria

Albania



Lyhyesti

Tyyppi
Guest House
Tunnettu
henkeäsalpaavat näkymät gjirokastäriin ja sen linnaan
Paikallinen vinkki
Vieraile läheisessä Gjirokastërin linnassa, joka tarjoaa matkan Albanian historiaan ja panoraamanäkymiä kaupunkiin.

Historiallisessa Gjirokastërin kaupungissa sijaitseva Guest House Salaria tarjoaa tervetuloa olevan pakopaikan matkustajille, jotka etsivät mukavuutta ja kätevyyttä. Kiinteistössä on puhtaita, ilmastoituja huoneita, joissa on modernit mukavuudet, kuten älytelevisiot ja ilmainen Wi-Fi, varmistaen miellyttävän oleskelun. Guest House Salariassa vieraat voivat nauttia aamuistaan runsaalla aamiaisella, joka sisältyy heidän oleskeluunsa. Paikasta löytyy erilaisia huonekategorioita, jotka majoittavat eri kokoisia ryhmiä, yksittäismatkustajista kolmen hengen ryhmiin. Joissakin huoneissa on lumoavat näkymät läheiselle historialliselle linnoitukselle, ja jokainen majoitus on suunniteltu tarjoamaan rauhallinen pakopaikka.

Guest House Salaria perustuu tyyliin, joka yhdistää albaanihospitaliteetin yksinkertaisuuden ja antiikin suurenmoisuuden piirteet, luoden kodikkaan mutta arvokkaan ilmapiirin. Sen sijainti Gjirokastërissa tarjoaa vieraille helpon pääsyn tutkia kaupunkia, joka on tunnettu rikkaasta menneisyydestään, mukaan lukien Gjirokastran linna, joka on yksi Balkanin arkkitehtonisista huipuista. Luonnon ystävät voivat myös vierailla läheisellä Viroin järvellä, joka on vain lyhyen ajomatkan päässä sijaitseva luonnonihme. Lisäksi Antigonean arkeologinen alue tarjoaa mahdollisuuden historian harrastajille syventyä syvemmälle muinaiseen maailmaan. Perheille, pareille ja yksittäisille matkustajille sopiva Guest House Salaria kutsuu vieraita aloittamaan albaaniseikkailunsa mukavuuden ja historian keskellä.

Arvostelut

Usein Kysytyt Kysymykset

Guest House Salaria toivottaa perheet, parit ja yksinäiset matkustajat tervetulleiksi.
Tarkat sisään- ja uloskirjautumisajat voidaan vahvistaa suoraan Guest House Salarian kanssa.
Guest House Salaria sijaitsee Rruga Partizani -kadulla Gjirokastärissä, Albanissa.
Kyllä, aamiainen sisältyy huoneen hintaan.
Joissakin huoneissa on näkymät historialliseen Gjirokastërin linnaan.
Kyllä, huoneet kuten 'Oda e Madhe' ja 'Fresh Room' voivat majoittaa jopa 3 vierasta.
Huoneissa on ilmastointi, älytelevisiot ja ilmainen Wi-Fi.
Ulkoistumapaikkojen osalta, tarkista suoraan majatalosta.
Erityisten ruokavaliovaihtoehtojen osalta, ole suoraan yhteydessä Guest House Salariaan.
Varauksia voidaan tehdä suoraan Guest House Salarian yhteystapojen kautta.

Parasta tekemistä: Albania

Näytä kaikki →

Luotetut paikalliset oppaat, joita lukee miljoonat joka kuukausi

  • 2006 verkossa vuodesta
  • 26.4M sivun katselua kuukaudessa verkostossa
  • 14 Valitse kieli

180+ kohdeopasta, yksi verkosto

Jokainen opas kattaa yhden kohteen omalla verkkosivullaan, tapahtumilla, ravintoloilla, tekemisillä ja majoituspaikoilla valittuna paikallisista suosituksista.

My Guide Network Locations

Läheiset kohteet

Lisää oppaaseeni

Lisää matkasi päivämäärät, jotta voimme sijoittaa tämän oikealle päivälle, tai tallenna se myöhempää varten.

Lisätty matkaasi Lisätty päivään {[{trip.toast.day}]}, AamuIltapäiväIlta Tallennettu matkaasi Jo matkassasi Siirto tallennettu matkaasi Tallenna matkasi saadaksesi tuoreita ehdotuksia Yövyt kohteessa {[{trip.toast.label}]} Tukikohta tyhjennetty Matka poistettu Linkki kopioitu Matkasi tallentaminen epäonnistui Jotain meni pieleen, yritä uudelleen