Big Market

Albania



Kort fortalt

Type
SupermarketGrocery
Kendt for
praktisk indkøbsoplevelse med gennemsnitlige priser
Lokalt tip
Plan din visit i off-peak timer for at nyde en mere afslappet shoppingoplevelse.

Beliggende i Berat, Albanien, er Big Market et bekvemt stop for både lokale og rejsende, der søger en omfattende indkøbsoplevelse. Med et varieret udvalg af varer er dette supermarked godt kategoriseret som et supermarked, dagligvarebutik og fødevarebutik. Det tilbyder et udvalg af madvarer og dagligdags husholdningsartikler, hvilket gør det ideelt til at fylde op på essentielle varer. Etablissementet har opnået en rosende vurdering på 4,1 fra kundeanmeldelser, hvilket indikerer en generelt positiv indkøbsoplevelse. Som et interessepunkt for dem, der passerer gennem Berat, tilbyder Big Market en behagelig atmosfære til en hurtig indkøbstur eller en mere omfattende opfyldning, der imødekommer en række behov. Uanset om du leder efter friske produkter eller pakkede varer, sikrer denne butik, at du har masser af muligheder at vælge imellem, hvilket gør det til et pålideligt valg til at imødekomme dine indkøbsbehov.

Anmeldelser

Ofte Stillede Spørgsmål

Big Market ligger på PW4R+69C, Berat, Albanien.
Big Market kategoriseres som et supermarked, grocery store og fødevarebutik.
Big Market har en bedømmelse på 4.1 fra 82 anmeldelser.
Ja, Big Market tilbyder et udvalg af friske produkter sammen med pakkede varer.
Ja, Big Market er egnet for familier, der ønsker at købe en række dagligvarer og husholdningsartikler.
Ja, Big Market tilbyder et udvalg af dagligdags husholdningsartikler.
Big Market fungerer som et supermarked og fødevarebutik.
Ja, det betragtes som et interessepunkt for besøgende, der passerer gennem Berat.
Ja, sammen med friske produkter er der masser af pakkede varer tilgængelige.

Top ting at lave i Albania

Se Alle →

Stolte lokale guider, læst af millioner hver måned

  • 2006 online siden
  • 26.4M sidevisninger om måneden på tværs af netværket
  • 14 Vælg sprog

180+ destinaitonsguider, ét netværk

Hver guide dækker en enkelt destination på sit eget website, med begivenheder, restauranter, ting at lave og steder at bo valgt fra lokale anbefalinger.

My Guide Network Locations

Nærliggende Destinationer

Tilføj til Min Guide

Tilføj dine rejsedatoer, så vi kan placere dette på den rigtige dag, eller gem det til senere.

Tilføjet til din rejse Tilføjet til dag {[{trip.toast.day}]}, MorgenEftermiddagAften Gemt til din rejse Allerede i din rejse Transfer gemt til din rejse Gem din rejse for at få nye forslag Bor i {[{trip.toast.label}]} Base ryddet Rejse slettet Link kopieret Kunne ikke gemme din rejse Noget gik galt, prøv venligst igen